d-Color MF2555 ve MF3555 çok işlevli A3 renkli yazıcılar, yüksek güvenilirlik, kalite ve güvenlik standartlarının gerekli olduğu modern ve dinamik çalışma ortamlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Yeni, modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip 10,1 inç renkli dokunmatik operatör paneli sayesinde işler basit ve akıcı.

Dakikada 200 sayfaya kadar tarama yapabilen ultra hızlı tek geçişli çift taraflı tarama besleyici ve çok sayıda sonlandırma seçeneği dahil olmak üzere etkileyici bir dizi tarama seçeneği, optimum üretkenlik seviyeleri sağlar.

Basılı görüntülerin olağanüstü kalitesi ve farklı sonlandırma seçenekleri, her zaman yüksek kaliteyi garanti ederek karmaşık işlerin gerçekleştirilmesine olanak tanır.

d-Color MF2555-MF3555, hassas verilerin korunmasını garanti eden ve cihazı olası siber tehditlere karşı koruyan üst düzey entegre işlevler sayesinde en son güvenlik gereksinimlerine uygundur.

Data Security Kit ve veri şifreleme için TPM’ye ek olarak, bazı yeni güvenlik protokolleri standart olarak eklenmiştir, örneğin: e-posta mesajlarının dijital imzası için S/MIME, sertifikaların basitleştirilmiş kaydı için SCEP, için OCSP /CRL İnternet üzerinden güvenli bir şekilde bilgi göndermek için kimlik doğrulama sertifikası iptal durumunu ve TLS 1.3’ü kontrol etme.

d-Color MF2555 ve MF3555, çevresel etkileri azaltmayı amaçlayan bilinçli araştırmaların sonucudur; Co2 emisyonlarının azaltılması, enerji tüketimi ve özellikle düşük TEC değerleri ile garanti edilirken, toner ve uzun ömürlü bileşenlerin benimsenmesi, atıkta önemli ölçüde azalma ile birlikte yönetim maliyetlerinin kontrol altına alınmasını sağlar.

Yeni Model

Avantajları

  • Kullanıcı yaklaştığında hazır durumunu otomatik olarak etkinleştiren varlık algılama sensörü sayesinde gelişmiş verimlilik ve zaman tasarrufu
  • Birden fazla tepsi ve 7.150 yaprağa kadar toplam kapasite (isteğe bağlı tepsilerle) ile a6’dan sra3’e maksimum kağıt işleme esnekliği
  • Yerden tasarruf sağlayan 500 sayfalık dahili sonlandırıcı ve 50 sayfaya kadar zımbalama dahil olmak üzere kapsamlı sonlandırma seçenekleri yelpazesi
  • Veri şifreleme ve çalışma süresi ve güvenli önyükleme bütünlüğü kontrolleri için iso / iec 15408 standardının standart olarak benimsenmesi sayesinde yüksek güvenlik
  • En yaygın teknolojiler için mobil cihaz desteği
  • Üretkenliği artırmak ve renkli çıktıyı en üst düzeye çıkarmak için isteğe bağlı ateşli denetleyici (mf3254)