Olivetti Türkiye
Dijital Dünyanın Geleceği.
Olivetti grubu

İtalyan endüstrisinin miras ve markasıdır
ve Bugünün dijital evriminin arkasındaki en büyük güçtür.

Olivetti
Dijital Çözüm Ortağınız
TERRA GROUP

Olivetti Fotokopi Makineleri Türkiye Distribütörü olarak küçük ve orta ölçekli işletmeleriniz baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabilme ve çıktı maliyetlerinize uygun çözüm yolu bulmaktan gurur duyuyoruz.

Slider

Hizmetlerimiz

Ev ve Ofisinizde sizin daima yanınızda olan başarılı hizmetlerimiz ile güvendesiniz

Döküman Çözümleri

Döküman Çözümlerimiz ile birlikte tüm baskı ihtiyaçlarınızı döküman çözümlerimiz ile optimize etmek artık mümkün

Biz Kimiz?

Dünya markası Olivetti TürkiyeFotokopi Makineleri Türkiye Distribütörü’dür. Büro sistemleri sektöründeki kaliteli makine-kaliteli servis ihtiyacını karşılamak amacıyla 1985 yılında faaliyete geçmiştir.

Kaliteli makinenin ancak kaliteli servis hizmeti ile gerçek değerini bulduğu inancındayız. Olivetti markası ve teknik servis gücümüz bunun en iyi göstergesidir.

Tek hedefimiz müşteri memnuniyetinin sürekli olmasıdır. Bu hedef doğrultusunda, gerek satış sırasında gerekse satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki ihtisasın bilincindeyiz.

İhtiyaçlarınıza seri ve güvenilir çözümler bulmak görevimizdir. Kurumsal olarak ortaya konan fikirlerin başarıya ulaşmasında Terra Bilişim Hizmetlerin‘de görevli yüksek düzeydeki personelin çabası gurur kaynağımızdır.

Ekip çalışmasının başarısını bilen Terra Bilişim,  sizlerin güvenini kazanarak bunun ne kadar isabetli bir netice verdiğini, bugün yakaladığımız başarı ile görmektedir.

Çalışanların mesleki ve kişisel yeteneklerini kesintisiz eğitim çalışmalarıyla yükseltilmekte ve teknolojiyi günü gününe takip etmektedir.

Kurumsal Broşürü İndir

Yıllık Gelirler

$0Mn

Yıllık Gelirler
Bayii ve Servis Ağımız

0İl

Bayii ve Servis Ağımız
Dünya Genelinde Çalışanlar

0+

Dünya Genelinde Çalışanlar

Tarihimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Daha iyi bir gelecek inşa etmemize yardımcı olmak için size ilham verebilir.

  • Olivetti, yenilikçi süreçler ve hizmetler sunarak pazarda bir Çözüm Sağlayıcısı olarak faaliyet göstererek, şirket süreçlerini ve faaliyetlerini otomatikleştirmek için anahtar teslimi çözümler geliştirme konusundaki bilgi birikimiyle iş ortağı olarak sunmaktadır.
  • Gelişmiş Bakım, Teknik Destek ve Entegre Lojistik konularına odaklanarak uzman müşteri hizmetleri çözümleri ve hizmetleri geliştiren ve sağlayan Olivetti Grubu departmanıdır. 
  • Faaliyet yönetimini optimize etmek ve müşterinin işi için değer süreçleri yaratma ve entegre etme amacına ulaşmak için işletme akışlarının organizasyon, personel eğitimi ve motivasyonu, planlaması ve koordinasyonuna özel önem verilmektedir. 

     

text that describes this image

Bayii Ağımız

Türkiye’nin 81 İl genelinde satış noktalarımız ve uzman personel kadromuz ile fotokopi makinesi, yazıcı ihtiyaçlarınızı ve teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekten gurur duyuyoruz.

Daha Fazla Oku

Bizden Haberler

Şirketimizin yayınladığı en yeni haberleri siz değerli müşterilerimize en hızlı bir şekilde yaymak, ve sektördeki yenilikleri sizlere sunmak için bizleri her zaman takip edin.

Daha Fazla Oku

Kurumsal Sorumluluk

Toplumda olumlu değişim yaratan sorumlu iş uygulamalarını benimsemeye inanıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz topluma anlamlı ve olumlu bir şekilde katkıda bulunmak istiyoruz.

Daha Fazla Oku